Меню
Вивіз: старої техніки, меблів, обладнання


Якщо Ви вирішили оновити інтер’єр чи побутову техніку, звільнити квартиру, офіс або гараж від меблів, щоб продати або здати, мимоволі виникає питання: куди подіти всі старі непотрібні речі? Викидати все підряд, а тим більше платити за вивезення, не має сенсу, якщо речі та техніка в робочому стані, цілком функціональні. У цих випадках, Вам допоможе «Універсальний прибиральник». Ми надаємо послугу безкоштовний вивіз меблів, побутової техніки та предметів побуту, в разі, коли вони функціональні та представляють інтерес. Для замовлення виклику рекомендується зв’язатися з менеджерами компанії за вказаним вище номером телефону і надіслати фотографії на Viber, або електронну пошту відповідних об’єктів.
Трапляється так, що «під рукою» немає транспортного засобу, а Вам раніше замовленого терміну доставили новий гарнітур. Звичайне вивезення старих меблів на дачу стає проблемою. Необхідно вирішити масу проблем:
• знайти вантажників;
• найняти вантажний транспорт;
• викроїти для перевезення час.
«Універсальний прибиральник» здійснює вивіз меблів та мотлоху. Вам достатньо надіслати співробітникам компанії фото речей або обладнання, від якого Ви маєте намір позбутися і домовитися про час приїзду бригади робітників. Навіщо витрачати кошти на те, щоб викинути цілком функціональні меблі? Наша компанія дбає про добробут своїх клієнтів і робить все, щоб максимально сприяти економії їхніх грошей і часу. Необхідно здійснити вивезення шафи? Телефонуйте нам, Ваші проблеми будуть вирішені в найкоротший термін.
Кожен випадок обговорюється окремо.
Щоб вивезення непотрібних речей пройшов в максимально економічному режимі, рекомендується провести попередню підготовку:
• вивозиться меблі розбирається на частини (шафи, дивани);
• максимально звільняється прохід;
• демонтуються перегородки (підлягають вивезенню);
• демонтуються кріпильні конструкції вивозиться техніки та обладнання.
Наша компанія надає цілий комплекс послуг по звільненню від мотлоху і старої техніки квартир, балконів, комор, офісних приміщень, гаражів і дач.

«Універсальний прибиральник» допоможе Вам позбавитися старих речей та предметів побуту абсолютно безкоштовно і в найкоротші терміни!

 

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо