Меню
Хімчистка м'яких меблів і килимових покриттів

М’які меблі не терплять вологи та сирості, пороху, чистки надто жорсткими щітками, постійної трансформації. Їх вигляд і структура з часом втрачають той розкішний вигляд, в який Ви закохалися при покупці.
Повернути колишній вигляд частково або повністю завжди можна за допомогою такої послуги, як хімчистка килимів та м’яких меблів вдома, у квартирі, в офісі, яку Ви можете замовити в компанії «Універсальний Прибиральник».
В офісі, чистий килим або диван, куди важливіша деталь інтер’єру, ніж у домашній оселі. Якщо друзі приходять до Вас, і знають, що цю пляму «посадили» вони, чи Ваші діти, то цей факт сприймається куди простіше, аніж коли вимогливий клієнт, який прибув до офісу в поганому настрої, чекає на запрошення в кабінет на потертому, брудному і запиленому дивані.
Після хімчистки Ваші дивани та килими знову отримають яскравий, кольоровий вигляд, бездоганну чистоту, свіжий аромат, стануть приємними на дотик.

Замовте цю послугу прямо зараз і вже завтра Ви зможете в цьому переконатися!

Хімчистка килимів та м'яких меблів вдома, в квартирі, в офісі.
Відтепер хімчистка килимів, килимового покриття, ковроліна, а також м’яких меблів — це те, що можливо здійснити вдома. Клінінгова компанія «Універсальний Прибиральник» оснащена найкращими на сьогоднішній день мобільними апаратами для хімчистки, які за своїми характеристиками мають набагато більше переваг над побутовими пристроями та засобами (результат помітно одразу «неозброєним» оком).

Усі деталі вашого замовлення обговорюються, можливі зміни та побажання.

Химчистка ковров и мягкой мебели дома, в квартире, в офисе.

Отныне химчистка ковров, коврового покрытия, ковролина, а также мягкой мебели — это то, что возможно осуществить дома, потому-что компания «Універсальний Прибиральник» оснащена самыми лучшими на сегодняшний день мобильными аппаратами для химчистки, которые по своим характеристикам в разы лучше за бытовые аппараты и средства (результат виден сразу «невооруженным» глазом).

Все детали вашего заказа обговариваются, возможны изменения и пожелания.

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо